Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019

3 Δεκεμβρίου – 5 Ιανουαρίου 2019

 

Τρίτη 3 Δεκεμβρίου

18:00 Έναρξη Χριστουγεννιάτικων Εκδηλώσεων 

Φωταγώγηση Χριστουγεννιάτικου καραβιού στο Καλογερικό


18:30 Εορταστικές μελωδίες από την Φιλαρμονική του Δήμου Θάσου

 

Σάββατο Δεκεμβρίου

12:00-13:00 Κουκλοθέατρο ΤΙΚ-ΤΑΚ (ΛΙΜΕΝΑΡΙΑ)

16:00-17:00 Κουκλοθέατρο ΤΙΚ-ΤΑΚ (ΛΙΜΕΝΑΣ)

09:00- 22:00  Διεθνείς φίλοι Θάσου, Χειροποίητες κατασκευές, ζεστό κρασί.

(Καλογερικό Λιμένα)

 

 

Κυριακή8 Δεκεμβρίου

 

09:00-22:00  Διεθνείς φίλοι Θάσου, Χειροποίητες κατασκευές, ζεστό κρασί.

(Καλογερικό Λιμένα)

 

Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου  

08:30-14:30 Εκδήλωση για την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με αναπηρία

 

(Καλογερικό Λιμένα)

18:00 –20:00 Bράβευση διαγωνισμού

Ευχετήριας κάρτας Δήμου Θάσου

(Καλογερικό Λιμένα)



Τρίτη  10 Δεκεμβρίου

18:00-20:00 "Μαγικό χωριό" 

Δράσεις και κατασκευές για μικρά παιδιά 

(Καλογερικό Λιμένα)



Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου

18:00-20:00 1ο Δημοτικό Λιμένα

Εκδήλωση για την “Παγκόσμια ημέρα Παιδιού”

(Καλογερικό Λιμένα)



Παρασκευή13 Δεκεμβρίου

17:00-20:00 Στόλισμα Δέντρου

 

Πολιτιστικός Σύλλογος  “Γλαύκος

(Καλογερικό Λιμένα)

 

Σάββατο14 Δεκεμβρίου

Αγώνες Σκάκι Σιμουλτανέ με την πρωταθλήτρια νέων γυναικών Μάγδα Μιχαηλίδου


11:00-13:00: Αγώνας Σκάκι (ΛΙΜΕΝΑΡΙΑ)

16:00-18:00 Αγώνας Σκάκι (ΛΙΜΕΝΑΣ)

18:00-20:00: Καλλιτεχνικό εργαστήρι στο καλογερικό

Ποταμιά:

 

Φωταγώγηση Μαγικού Χωριού

 

Κυριακή15 Δεκεμβρίου

 

10:00-18:00 1ο Νηπιαγωγείο χριστουγεννιάτικες δράσεις

(Καλογερικό Λιμένα)

 

18:00-21:00 Σύλλογος Ποντίων ο Διογένης ο Σινωπεύς  Έθιμα του πόντου”


(Καλογερικό Λιμένα)

 

Τρίτη17 Δεκεμβρίου


10:00 -13:00 1ο Δημοτικό, χριστουγεννιάτικες δράσεις

(Καλογερικό Λιμένα)

17:00-20:00 Face painting & παιχνίδια για παιδιά-Σύλλογος Νέων Θάσου

(Καλογερικό Λιμένα)



Τετάρτη18 Δεκεμβρίου


17:00 -20:00 1ο Δημοτικό, χριστουγεννιάτικες δράσεις

(Καλογερικό Λιμένα)



 

 

Παρασκευή 2Ο Δεκεμβρίου


18:30-20:00 Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση Νεότητος της Ιεράς Μητροπόλεως Φ.Ν.Θ

(Αίθουσα Γυμνασίου Λυκείου Λιμένα)

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου

10:00-21:30: Χριστουγεννιάτικο Μπαζάρ Λυκείου Λιμένα

Γυμναστήριο Γενικού Λυκείου Θάσου

 

Θεολόγος

11:00 -12:00 Το Καλικαντζαράκι των χριστουγέννων στο νησί του Άη Βασίλη 

(κουκλοθέατρο) (Καλογερικό Λιμένα)

Λιμενάρια

(Κλειστό Γυμναστήριο Λιμεναριων)

12:00 -13:00 Το Καλικαντζαράκι των χριστουγέννων στο νησί του Άι Βασίλη 

(κουκλοθέατρο) (Καλογερικό Λιμένα)

 

 

Κεντρική Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση

18:30-21:00 :Παιδική - Νεανική και Μικτή Χορωδία Δήμου Θάσου

(Καλογερικό Λιμένα)

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου

09:00-14:00 Ωδείο Ανατολικής Μακεδονίας

 Μουσική Εκδήλωση (καλογερικό)

10:00-21:30: Χριστουγεννιάτικο Μπαζάρ Γενικού Λυκείου Λιμένα

(Γυμναστήριο Γενικού Λυκείου Λιμένα)

Ποταμιά

12:00-13:00 Το Καλικαντζαράκι των χριστουγέννων στο νησί του Άη Βασίλη 

(κουκλοθέατρο)(Καλογερικό Λιμένα) 

Λιμένας

17:00-18:00 Το Καλικαντζαράκι των χριστουγέννων στο νησί του Άη Βασίλη 

(κουκλοθέατρο) (Καλογερικό Λιμένα)


18:30-20:00 Εκδήλωση Μοντέρνου Χορού Πολ. Σύλλογος “ ΓΛΑΥΚΟΣ”

(Καλογερικό Λιμένα)



Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου


11:00-13:00 Διαδραστικά παιχνίδια για παιδιά


Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 1ου Νηπιαγωγείου Θάσου

(Καλογερικό Λιμένα)



Τρίτη 24 Δεκεμβρίου

 

Λιμένας -Λιμενάρια


11:00-12:00 Δώρα από τον Άγιο Βασίλη στους μικρούς φίλους

11:00-13:00 Παραδοσιακά Κάλαντα από τους Συλλόγους της Θάσου στο καλογερικό του Λιμένα

 



Τετάρτη 25 Δεκεμβρίου

Το Καλογερικό θα παραμείνει κλειστό



 

Πέμπτη 26 Δεκεμβρίου


18.00-22.00 Καφές με τους Μικρασιάτες και Σουαρέ με μουσική (συνταγές γεύσεις και τραγούδια από τις χαμένες πατρίδες) – Θασιακός Σύλλογος Προσφύγων Μ.Ασίας και Αν.Θράκης 'Αγιος Ιωάννης τραγούδια από τις χαμένες πατρίδες)

(Καλογερικό Λιμένα)

 

Παρασκευή 27 Δεκεμβρίου

 

10.30-13.30 Εκπαιδευτική Ρομποτική από την WRO. (Καλογερικό Λιμένα)

 

17.00-20.00 : Εκπαιδευτική Ρομποτική από την WRO. (Καλογερικό Λιμένα)

 

Σάββατο 28 Δεκεμβρίου

 

10.00–14.00:Εκπαιδευτική Ρομποτική από την WRO.( Λιμενάρια )

15:00-19:30: Τουρνουά Σκάκι με βραβεύσεις

Βραβευση 1ου Διαγωνισμου Ζωγραφικης με θεμα το Σκακι

(Καλογερικό Λιμένα)


17:00-20:00: Παραμύθια, ιστορίες και μύθοι με καλικάντζαρους

της λαϊκής μας παράδοσης του Δωδεκαημέρου.

(Καλογερικό Λιμένα)

 

Κυριακή29 Δεκεμβρίου

10:00-13:00: Εργαστήριο κατασκευής δισδιάστατης κούκλας (φιγούρας) που απεικονίζει καλικάντζαρο.

(Καλογερικό Λιμένα)

 

Δευτέρα 30 Δεκεμβρίου

16:00-19:00: Εργαστήριο Ζαχαροπλαστικής με γεύσεις από Αγγλία και Σκανδιναβία και παιχνίδια για παιδιά από τον Σύλλογο Friends of Thassos


Τρίτη 31 Δεκεμβρίου

 

Λιμένας -Λιμενάρια

 

10:00-13:00: Δώρα από τον Άγιο Βασίλη στους μικρούς φίλους



Τετάρτη 1 Ιανουαρίου

Το Καλογερικό θα παραμείνει κλειστό

 

Πέμπτη 2 Ιανουαρίου

Το Καλογερικό θα παραμείνει κλειστό

 

Σάββατο 4 Ιανουαρίου

Μουσική Εκδήλωση στο Καλογερικό

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

ΛΙΜΕΝΑΡΙΑ

12:00-13:00 Διαδραστική θεατρική παράσταση για παιδιά και όχι μόνο…

Θεατρική Ομάδα Ε «Μικρός Βορράς»

ΛΙΜΕΝΑΣ

17:00-18:00 Διαδραστική θεατρική παράσταση για παιδιά και όχι μόνο…

Θεατρική Ομάδα Ε «Μικρός Βορράς»  

Κατηγορία Εκδηλώσεις

"Άνοιξε η όρεξη" της γνωστής low-cost αεροπορικής εταιρείας RyanAir με το αεροδρόμιο "Μέγας Αλέξανδρος", καθώς μετά την αεροπορική σύνδεση της Καβάλας με το Πόζναν της Πολωνίας προγραμματίζεται, για το προσεχές καλοκαίρι, και μια ακόμα αεροπορική σύνδεση με την Καβάλα -στην ερχόμενη, φυσικά, τουριστική σαιζόν!

Από το Σάββατο 6 Ιουνίου 2020, λοιπόν, και κάθε Σάββατο, ένα αεροπλάνο της RyanAir θα απογειώνεται από το αεροδρόμιο "Μέγας Αλέξανδρος" και θα προσγειώνεται, περίπου 1 ώρα μετά, στο Διεθνές Αεροδρόμιο "Henri Coandăστο Βουκουρέστι -την πρωτεύουσα της Ρουμανίας! Εξυπακούεται, φυσικά, πως θα υπάρχει και η αντίστροφη πτήση, από το Βουκουρέστι στην Καβάλα -και αυτή θα πραγματοποιείται κάθε Σάββατο.

Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε από την RyanAir έχει ως εξής

Κωδικός πτήσης Αναχώρηση από Προορισμός Ώρα αναχώρησης Ώρα άφιξης
FR7050 Βουκουρέστι Καβάλα 14:10 15:20
FR7051 Καβάλα Βουκουρέστι 15:45 16:55

Μέχρι στιγμής δεν έχει ενεργοποιηθεί το σύστημα κρατήσεων θέσεων για τις συγκεκριμένες πτήσεις, καθώς πάγια πολιτική της RyanAir είναι να "ανοίγει" το σύστημα περίπου 5 με 6 μήνες πριν την έναρξη των πτήσεων (στην περίπτωση της σύνδεσης με το Βουκουρέστι, κάτι τέτοιο εκτιμάται ότι θα γίνει μέσα στον Ιανουάριο). Κατά συνέπεια, δεν είμαστε σε θέση να σας ενημερώσουμε για το εκτιμώμενο κόστος των εισιτηρίων.

Σε κάθε περίπτωση, η σύνδεση με το Βουκουρέστι αναμένεται να αναβαθμίσει ακόμα περισσότερο το θερινό πρόγραμμα πτήσεων προς το αεροδρόμιο "Μέγας Αλέξανδρος" - αλλά και την παρουσία της RyanAir, την ώρα που η σύνδεση με το Πόζναν διατηρείται, καθώς κρίθηκε αρκετά πετυχημένη (Σχόλιο γράφοντος: Ο ίδιος ο γράφων έχει προσωπική εμπειρία, καθώς το περασμένο καλοκαίρι μάταια προσπάθησε να βρει διαθέσιμο εισιτήριο στις πτήσεις από την Καβάλα για το Πόζναν)

Όλα αυτά την ώρα που επιβεβαιωμένες πληροφορίες του Kavala Portal κάνουν λόγο για "κλείσιμο" και άλλων αεροπορικών συνδέσεων (από άλλες αεροπορικές εταιρείες) με το 

Κατηγορία Ανάπτυξη

Μετά από 2 αναβολές παρουσιάστηκε, το μεσημέρι της Τετάρτης, το πρόγραμμα των εκδηλώσεων του ΔΗΠΕΘΕ Καβάλας για την Α' Καλλιτεχνική Θεατρική Περιόδου 2019 – 2020. Οι παραστάσεις, βέβαια, έχουν ήδη ξεκινήσει από το προηγούμενο Σάββατο (με τη συναυλία "Symbiosis Project"), ενώ θα ολοκληρωθούν στις 22 Δεκεμβρίου, με μια συναυλία του Μαθητικού Συνόλου Εγχόρδων "Spira Minore".

Το πρόγραμμα των παραστάσεων

  • «Ελένη» του Γιάννη Ρίτσου

Τετάρτη 16 Οκτωβρίου 2019, ώρα 21.00

Θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου

Διδασκαλία Ερμηνείας, Σκηνική όψη, Σκηνοθεσία: Δήμος Αβδελιώδης

Ερμηνεύει, η Βερόνικα Αργέντζη

Φωνή Αφηγητή: Δήμος Αβδελιώδης

Ένδυμα, μακέτες: Αριστείδης Πατσόγλου

Βοηθός Σκηνοθέτη: Κατερίνα Βοσκοπούλου

Trailers: Φοίβος Αβδελιώδης

Φωτογραφίες: Μαρούσα Μαραβέλια

Προβολή και επικοινωνία: Βάσω Σωτηρίου-We will

Τιμές εισιτηρίων: 10 € Γενική Είσοδος (προπώληση), 15 € Γενική Είσοδος (ταμείο)

 

  • «Τζιτζιμιτζιχοτζιριά» της Στέλλας Μιχαηλίδου

Παιδική Σκηνή ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Καβάλας

Πρεμιέρα: Κυριακή 3 Νοεμβρίου, ώρα 18.00

Παραστάσεις: Κάθε Κυριακή στις 18.00, έως την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

Καθημερινές πρωινές μαθητικές παραστάσεις από τη Δευτέρα 4 Νοεμβρίου

Θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου

Στην «Τζιτζιμιτζιχοτζιριά», η κοινωνία των μυρμηγκιών λειτουργεί ως μια μικρογραφία της ανθρώπινης κοινωνίας. Όπως συμβαίνει με τους μύθους του Αισώπου, τα ζώα της Ιστορίας μάς μιλούν για τη ζωή των ανθρώπων, για τα δικά μας ελαττώματα και προτερήματα, για τους δικούς μας πόθους και φόβους, για τις δικές μας λύπες και χαρές. Μέσα από το παιχνίδι του θεάτρου, το έργο μας μιλάει για το δικαίωμα που έχει ο καθένας στη διαφορετικότητα, για την δύναμη της συλλογικότητας και της αλληλοβοήθειας, για την αξία της φιλίας και της αγάπης, για τη σημασία της ομορφιάς των απλών και καθημερινών πραγμάτων, που πολλές φορές τα ξεχνάμε, γιατί αφοσιωνόμαστε μονάχα στα πρέπει μας...

Και όπως λέει η κύρια Πιμ:

«Και όμως το ουράνιο τόξο δε βγαίνει για πρώτη φορά εμείς το έχουμε ξεχάσει γιατί έχουμε να κοιτάξουμε ψηλά στον ουρανό από τότε που ήμασταν παιδιά».

Συντελεστές:

Συγγραφέας: Στέλλα Μιχαηλίδου

Σκηνοθεσία-Κίνηση: Στέλλα Μιχαηλίδου

Σκηνικά – Κοστούμια – Ειδικές Κατασκευές: Πένυ Ντάνη

Μουσική: Μιχάλης Σιγανίδης, Κώστας Βόμβολος

Φωτισμοί: Γιώργος Τριανταφυλλίδης

Βοηθός σκηνοθέτη: Κατερίνα Συμεωνίδου

Παίζουν οι ηθοποιοί: Στελλίνα Βογιατζή, Δημήτρης Κοντός, Αναστασία Μιροσνιτσένκο, Αθανάσιος Ρέστας, Μάγδα Σκούπρα, Μαρίνα Τσελεπή

Τιμές εισιτηρίων: 10 € (Κανονικό), 7 € (Παιδικό)

  • «Το Παγκάκι» του Αλεξάντερ Γκέλμαν

Παρασκευή 8 Νοεμβρίου, ώρα 21.00

Σάββατο 9 Νοεμβρίου, ώρα 18.30 και 21.00

Κυριακή 10 Νοεμβρίου, ώρα 20.00

Θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου

Μετάφραση: Νίκος Καμτσής

Σκηνοθεσία – Διαμόρφωση χώρου: Γιώργος Κιμούλης

Κοστούμια: Σοφία Νικολαΐδη

Φωτισμοί: Νίκος Καμτσής

Βοηθός σκηνοθέτη: Στάθης Παναγιωτίδης

Παίζουν: Γιώργος Κιμούλης, Φωτεινή Μπαξεβάνη

Τιμές εισιτηρίων: 15 € (Γενική Είσοδος), 13 € (Φοιτητικό, Μαθητικό, Άνω των 65, Πολύτεκνοι), 10 € (Ανέργων, ΑΜΕΑ, Παιδικό έως 12 ετών)

 

 

  • «Επικίνδυνες Μαγειρικές» του Ανδρέα Στάικου

Δευτέρα 18 και Τρίτη 19 Νοεμβρίου, ώρα 21.00

Θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου

Κείμενο: Ανδρέας Στάικος

Σκηνοθεσία: Κερασία Σαμαρά

Σκηνικά-Κοστούμια: Κώστας Βελινόπουλος

Μουσική: Τάσος Καρακατσάνης

Φωτισμοί: Βαγγέλης Μούντριχας

Εικαστική δημιουργία: Θανάσης Παναγιώτου

Βοηθός σκηνοθέτη: Τζένη Αναγνωστοπούλου

Κινηματογράφηση –Φωτογράφιση: Τζένη Γαβρά

Επεξεργασία Ψηφιακού Υλικού: Πέτρος Αργυρός

Επικοινωνία: Χρύσα Ματσαγκάνη

Παραγωγή: ΛΥΚΟΦΩΣ- ΘΕΣΙΣ, www.thesisproduction.gr - ΥΠ.ΠΟ.

Ερμηνεία: Κωνσταντίνος Τζούμας, Ζαχαρίας Ρόχας, Κερασία Σαμαρά, Άρης Παπαδημητρίου.

Τιμές εισιτηρίων: 15 € (Κανονικό) & 12 € (Μειωμένο)

  • «Φόνισσα» του Αλέξανδρου Παπαδιαμάντη

Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019, ώρα 21.00

Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019, ώρα 20.00

Θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου

Συντελεστές:

Θεατρική διασκευή – Σκηνοθεσία: Βαρβάρα Δουμανίδου

Κίνηση: Δημήτρης Βασιλειάδης

Μουσική: Νατάσα Κοψαχείλη

Σκηνικά αντικείμενα: Μη με λησμόνει, Πολιτιστικός Σύλλογος Κλειδιού

Κατασκευή σκηνικών: Κώστας Μπουρούνης

Δημιουργία αφίσας: Φωτεινή Φιλοξενίδου

Φωτογραφίες: Λάμπρος Καζάν

Promo trailer: Τόμης Βρακάς, Κώστας Βρακάς

 

Διανομή:

Δημήτρης Βασιλειάδης, Τζώρτζια Βογιατζόγλου, Βάλια Γκαγκάτση, Βαρβάρα Δουμανίδου, Δημήτρης Ελιάς, ‘Ολγα Καλαμάρα, Παναγιώτης Καβαλιεράκης, Νατάσα Κοψαχείλη, Στέργιος Κωνστατζίκης, Θεοδώρα Κωστάκου, Νίκος Νικολαϊδης, Μαρία Σεμερτζίδου και οι μικρές Ρόζα Καβαλιεράκη και Ελπίδα Τσαρδάκα

Τιμές εισιτηρίων: 10 € (Κανονικό), 8 € (Φοιτητικό – Ανέργων)

 

  • «ΣΧΕΣΕΙΣ/ πόθου – πάθους - πόνου» του Διονύση Χαριτόπουλου

Δευτέρα 2 και Τρίτη 3 Δεκεμβρίου 2019, ώρα 21.00

Θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου

Θεατρική προσαρμογή- Σκηνοθεσία- Μουσικές επιλογές: Τάκης Χρυσικακος

Συνεργάτης βοηθός σκηνοθέτης: Μπάμπης Σαρηγιαννιδης

Εικαστικά: Σάββας Πασχαλιδης

Κίνηση: Κατερίνα Κικου

Φωτισμοί: Ντίνος Μεταλίδης

Φωτογραφίες: Δημήτρης Αλεξιάδης

Ερμηνεία: Τάκης Χρυσικάκος

Τιμές εισιτηρίων: 15 € (Κανονικό), 12 € (Μειωμένο)

 

  • Ομήρου Οδύσσεια

Σεμινάριο

Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου 2019, ώρα 18.00

7ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας – Φάρος, δίπλα στη θάλασσα

Το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Καβάλας στο πλαίσιο της εκπαιδευτικής του δραστηριότητας, διοργανώνει σε συνεργασία με το 7ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας, σεμινάριο για την Οδύσσεια του Ομήρου.

Το σεμινάριο απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς, γονείς και μαθητές. Θα προσπαθήσει να διηγηθεί μερικά επεισόδια από τις περιπέτειες του Οδυσσέα μαζί όμως με τα συμφραζόμενά τους στο χώρο και στο χρόνο.

Θα έχει εκπληρώσει το σκοπό του αν μετά το τέλος του σεμιναρίου γεννήσει την επιθυμία στους συμμετέχοντες να βυθιστούν στη μελέτη ολόκληρου του Ομηρικού Έπους.

Εισήγηση: Θοδωρής Γκόνης

Συμμετέχουν: Δημήτρης Κοντός, Αναστασία Μιροσνιτσένκο, Αθανάσιος Ρέστας, Μάγδα Σκούπρα

Είσοδος Ελεύθερη

 

  • «24 χτύποι και σιωπή»

Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου 2019, ώρα 21.00

Θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου

«24 χτύποι και σιωπή»: Η ποίηση ως άσκηση αυστηρής οριοθέτησης και η οριοθέτηση ως κατάκτηση ποιητικής ελευθερίας.

Με αφορμή την έκδοση (Μελάνι, 2019) των 24στιχων ποιημάτων της Δήμητρας Χριστοδούλου, το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Καβάλας την υποδέχεται στο θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου και η Γεωργία Τριανταφυλλίδου συνομιλεί μαζί της.

Είσοδος Ελεύθερη

 

  • «Η Ευθαλία του Γαλατά»

Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου 2019, ώρα 21.00

Θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου

Κείμενο και μουσική επιμέλεια: Θωμάς Κοροβίνης

Σκηνοθεσία: Ρέϊνα Εσκενάζυ

Θεατρική διασκευή: Νικολέττα Βλαβιανού

Κίνηση ηθοποιών – Χορογραφία: Μόνικα Κολοκοτρώνη

Φωτισμοί: Κατερίνα Μαραγκουδάκη

Βοηθός σκηνοθέτη: Ανδρομάχη Παπαδοπούλου

Σκηνικός Χώρος: Αναστασία Αμβράζη

Κοστούμια (σχεδιασμός – εκτέλεση): Δάφνη Τσακώτα

Την Ευθαλία του Γαλατά ενσαρκώνει η Νικολέττα Βλαβιανού

Τραγούδι: Εστέλλα Κοπάνου

Τιμές εισιτηρίων: 12 € (Κανονικό), 10 € (Μειωμένο)

  • «Ακούσατε! Ακούσατε;»

Μαθητικό Σύνολο Εγχόρδων Spira Minore

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019, ώρα 17.30

Θέατρο Αντιγόνη Βαλάκου

Το μαθητικό σύνολο εγχόρδων Spira Minore σε μια περιπλάνηση γύρω από τον ήχο, γύρω από κάθε τι άυλο και πολύτιμο.

Πρόγραμμα συναυλίας γενικό: ρεπερτόριο από την προκλασσική περίοδο μέχρι το σήμερα κι από την Φινλανδία μέχρι τον τόπο μας.

Συμμετέχουν οι: Αγαθονίκου Μυρτώ, Αλεξανδρίδης Βασίλης, Βλάχου Ναταλία, Γιουλδούρη Σοφία, Γραμμένου Λήδα, Δημητρέλη Αναστασία, Δογραματζιάν Κυριακή, Καρφαρίδου Τριανταφυλλιά, Κοντογεώργου Αθανασία, Κουτσουπιά Αμαλία, Λαμπρόπουλος Άρης, Μουντουρλή Λουκία, Πράτσα Φοίβη, Σιδέρης Ανδρέας, Σιδηροπούλου Ιοκάστη, Συρλαντζή Ευμορφία, Σωτηρίου Αριάδνη, Τσατσανίδου Ειρήνη, Τσώνη Μαρίλια, Χατζηγεωργίου-Φίλιου Μελίνα, Χατζηδιαμάντης Θεοφάνης

Υπεύθυνη συνόλου: Κατιώνη Δήμητρα

Είσοδος Ελεύθερη

Κατηγορία Θέατρο

Με την ευκαιρία του εορτασμού της Ημέρας του Μακεδονικού Αγώνα, θα πραγματοποιηθούν στην Καβάλα, την Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2019, οι παρακάτω εκδηλώσεις:

Γενικός σημαιοστολισμός των Δημοσίων, Περιφερειακών και Δημοτικών καταστημάτων, Ν.Π.Δ.Δ., Τραπεζών, Ν.Π.Ι.Δ. του Νομού, από την ανατολή μέχρι την δύση του ηλίου της 13ης Οκτωβρίου 2019.

Φωταγώγηση όλων των Δημοσίων, Περιφερειακών και Δημοτικών καταστημάτων, Ν.Π.Δ.Δ., Τραπεζών, Ν.Π.Ι.Δ. του Νομού, κατά τις βραδινές ώρες της 13ης Οκτωβρίου 2019.

                                                    

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

19:30 Αμφιθέατρο ΠΕ Καβάλας «Γεώργιος Παυλίδης». Εκδήλωση αφιερωμένη στην Ημέρα Μνήμης του Μακεδονικού Αγώνα, (συνδιοργάνωση του Συλλόγου Δυτικομακεδόνων Ν. Καβάλας και της Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας). Ομιλητής ο κ. Κωνσταντίνος Παπακοσμάς, πρώην Αντιπεριφερειάρχης ΑΜΘ, με θέμα: «ο Μακεδονικός Αγώνας, Προάγγελος της Ελευθερίας και της Ενσωμάτωσης της Μακεδονίας στον Εθνικό Κορμό. Η συμμετοχή των Καβαλιωτών». Την εκδήλωση πλαισιώνουν η χορωδία του Συλλόγου «Ρωμανός ο Μελωδός» και το χορευτικό τμήμα του Συλλόγου Δυτικομακεδόνων Ν. Καβάλας.

          

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

08:00 ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΠΑΡΣΗ ΤΗΣ ΣΗΜΑΙΑΣ στην Πλατεία Ελευθερίας.

09:50 Απόδοση τιμών με μέριμνα της ΧΧΤΘΜ και της Φιλαρμονικής Δήμου Καβάλας.

10:15 ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ στον Καθεδρικό Ιερό Ναό του Αποστόλου Παύλου, χοροστατούντος του Σεβασμιώτατου Μητροπολίτη Φιλίππων, Νεαπόλεως και Θάσου, κ.κ. Στεφάνου και ομιλία από την κα. Αναστασία Κουντουρά, μέλος του Συλλόγου Δυτικομακεδόνων Ν. Καβάλας, με θέμα: «Μακεδονικός Αγώνας».

11:00 Επιμνημόσυνη Δέηση και κατάθεση στεφάνων στο Ηρώο της πόλης Καβάλας προς τιμή των αγωνιστών του Μακεδονικού Αγώνα, από τον Περιφερειάρχη Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης, τον Αντιπεριφερειάρχη Καβάλας, τον Δήμαρχο Καβάλας και άλλους φορείς.

Τήρηση ΕΝΟΣ ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗΣ στη μνήμη των ενδόξως πεσόντων. Ανάκρουση Εθνικού Ύμνου.

18:30 ΥΠΟΣΤΟΛΗ ΣΗΜΑΙΑΣ στην Πλατεία Ελευθερίας.

Σε ό,τι αφορά τις Ιεροτελεστίες, παρακαλείται να ρυθμίσει η Ιερά Μητρόπολη Φιλίππων, Νεαπόλεως και Θάσου.

Τα θέματα που αφορούν την παράταξη, απονομή τιμών, τάξη, κίνηση τροχοφόρων κτλ., παρακαλούνται να ρυθμίσουν οι αρμόδιες Στρατιωτικές, Αστυνομικές και Δημοτικές Αρχές.

Τελετάρχης ορίζεται o κ. Αλέξανδρος Αρμάγος υπάλληλος της Διεύθυνσης Ανάπτυξης της Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας και ο κ. Ιωάννης Τατσίδης, υπάλληλος του Δήμου Καβάλας.

την Παρασκευή 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Πραγματοποίηση ομιλιών στα Δημοτικά Σχολεία, Γυμνάσια και Λύκεια του Νομού, για τον Μακεδονικό Αγώνα, με μέριμνα των Διευθύνσεων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και των Διευθύνσεων των σχολείων.

Κατηγορία Εκδηλώσεις

Έναρξη πρωταθλήματος: 7 Σεπτεμβριου

Πρόγραμμα

1η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Α.Ο. Ποταμιάς-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ασπίδα Πολυστύλου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Σ. Παγγαίο

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αίας Παναγίας

Κεραυνός Κρηνίδων-Κεραυνός Ελευθερών

Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Ο. Κάρυανης

Ρεπό: Μ.Α. Φιλίππων

2η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Α.Ο. Ποταμιάς

Ατρόμητος Ακροβουνίου -ΑΕ Πιερέων 2004

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Α.Σ. Παγγαίο-Κεραυνός Κρηνίδων

Αίας Παναγίας-Α.Ο. Κάρυανης

Κεραυνός Ελευθερών-Μακεδονικός Αμισιανών

Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου

3η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Α.Ο. Ποταμιάς

Ασπίδα Πολυστύλου-Μ.Α. Φιλίππων

ΑΕ Πιερέων 2004-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Α.Ο. Κάρυανης-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Σ. Παγγαίο

Αίας Παναγίας -Κεραυνός Ελευθερών

Ρεπό: Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

4η αγωνιστική

Ασπίδα Πολυστύλου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Ο. Ποταμιάς-ΑΕ Πιερέων 2004

Μ.Α. Φιλίππων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Μακεδονικός Αμισιανών

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Κεραυνός Ελευθερών

Α.Σ. Παγγαίο-Αίας Παναγίας

Ρεπό: Α.Ο. Κάρυανης

5η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΕ Πιερέων 2004

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Ασπίδα Πολυστύλου

Κεραυνός Κρηνίδων-Α.Ο. Ποταμιάς

Α.Ο. Κάρυανης-Μ.Α. Φιλίππων

Μακεδονικός Αμισιανών-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Αίας Παναγίας -Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Α.Σ. Παγγαίο

Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών

6η αγωνιστική

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

ΑΕ Πιερέων 2004-Κεραυνός Κρηνίδων

Ασπίδα Πολυστύλου-Α.Ο. Κάρυανης

Α.Ο. Ποταμιάς-Μακεδονικός Αμισιανών

Μ.Α. Φιλίππων-Κεραυνός Ελευθερών

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Αίας Παναγίας

Ατρόμητος Ακροβουνίου -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ρεπό: Α.Σ. Παγγαίο

7η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κεραυνός Κρηνίδων

Α.Ο. Κάρυανης-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Μακεδονικός Αμισιανών-ΑΕ Πιερέων 2004

Κεραυνός Ελευθερών-Ασπίδα Πολυστύλου

Αίας Παναγίας-Α.Ο. Ποταμιάς

Α.Σ. Παγγαίο-Μ.Α. Φιλίππων

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Ρεπό: Ατρόμητος Ακροβουνίου

8η αγωνιστική

Α.Ο. Κάρυανης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Κεραυνός Κρηνίδων-Μακεδονικός Αμισιανών

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Κεραυνός Ελευθερών

ΑΕ Πιερέων 2004-Αίας Παναγίας

Ασπίδα Πολυστύλου-Α.Σ. Παγγαίο

Α.Ο. Ποταμιάς-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μ.Α. Φιλίππων-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ρεπό: Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

9η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Μακεδονικός Αμισιανών

Κεραυνός Ελευθερών-Α.Ο. Κάρυανης

Αίας Παναγίας -Κεραυνός Κρηνίδων

Α.Σ. Παγγαίο-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -ΑΕ Πιερέων 2004

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Ασπίδα Πολυστύλου

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων

Ρεπό: Α.Ο. Ποταμιάς

10η αγωνιστική

Κεραυνός Ελευθερών--Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Μακεδονικός Αμισιανών-Αίας Παναγίας

Α.Ο. Κάρυανης-Α.Σ. Παγγαίο

Κεραυνός Κρηνίδων-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ασπίδα Πολυστύλου-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Α.Ο. Ποταμιάς-Μ.Α. Φιλίππων

Ρεπό: ΑΕ Πιερέων 2004

11η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Αίας Παναγίας

Α.Σ. Παγγαίο-Κεραυνός Ελευθερών

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Α.Ο. Κάρυανης

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Μ.Α. Φιλίππων-ΑΕ Πιερέων 2004

Α.Ο. Ποταμιάς-Ασπίδα Πολυστύλου

Ρεπό: Κεραυνός Κρηνίδων

12η αγωνιστική

Α.Σ. Παγγαίο-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Αίας Παναγίας -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Κεραυνός Ελευθερών-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Α.Ο. Κάρυανης-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-Μ.Α. Φιλίππων

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Α.Ο. Ποταμιάς

ΑΕ Πιερέων 2004-Ασπίδα Πολυστύλου

Ρεπό: Μακεδονικός Αμισιανών

13η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Α.Σ. Παγγαίο

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Ελευθερών

Μ.Α. Φιλίππων-Μακεδονικός Αμισιανών

Α.Ο. Ποταμιάς-Α.Ο. Κάρυανης

Ασπίδα Πολυστύλου-Κεραυνός Κρηνίδων

ΑΕ Πιερέων 2004-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ρεπό: Αίας Παναγίας

14η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Σ. Παγγαίο-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Αίας Παναγίας -Μ.Α. Φιλίππων

Κεραυνός Ελευθερών-Α.Ο. Ποταμιάς

Μακεδονικός Αμισιανών-Ασπίδα Πολυστύλου

Α.Ο. Κάρυανης-ΑΕ Πιερέων 2004

Κεραυνός Κρηνίδων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ρεπό: ΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

15η αγωνιστική

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Μ.Α. Φιλίππων-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Α.Ο. Ποταμιάς-Α.Σ. Παγγαίο

Ασπίδα Πολυστύλου-Αίας Παναγίας

ΑΕ Πιερέων 2004-Κεραυνός Ελευθερών

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Μακεδονικός Αμισιανών

Κεραυνός Κρηνίδων-Α.Ο. Κάρυανης

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

16η αγωνιστική

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Α.Ο. Ποταμιάς

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ασπίδα Πολυστύλου

Α.Σ. Παγγαίο-ΑΕ Πιερέων 2004

Αίας Παναγίας -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Κεραυνός Ελευθερών-Κεραυνός Κρηνίδων

Α.Ο. Κάρυανης-Μακεδονικός Αμισιανών

Ρεπό: Μ.Α. Φιλίππων

17η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Μ.Α. Φιλίππων

Α.Ο. Ποταμιάς-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

ΑΕ Πιερέων 2004-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Κεραυνός Κρηνίδων-Α.Σ. Παγγαίο

Α.Ο. Κάρυανης-Αίας Παναγίας

Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Ελευθερών

Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου

18η αγωνιστική

Α.Ο. Ποταμιάς-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Μ.Α. Φιλίππων-Ασπίδα Πολυστύλου

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-ΑΕ Πιερέων 2004

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Κεραυνός Κρηνίδων

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Α.Ο. Κάρυανης

Α.Σ. Παγγαίο-Μακεδονικός Αμισιανών

Κεραυνός Ελευθερών-Αίας Παναγίας

Ρεπό: Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

19η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ασπίδα Πολυστύλου

ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Ο. Ποταμιάς

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Μ.Α. Φιλίππων

Κεραυνός Κρηνίδων-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Μακεδονικός Αμισιανών-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Κεραυνός Ελευθερών-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Αίας Παναγίας -Α.Σ. Παγγαίο

Ρεπό: Α.Ο. Κάρυανης

20η αγωνιστική

ΑΕ Πιερέων 2004-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ασπίδα Πολυστύλου-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Α.Ο. Ποταμιάς-Κεραυνός Κρηνίδων

Μ.Α. Φιλίππων-Α.Ο. Κάρυανης

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Ακροβουνίου- Αίας Παναγίας

Α.Σ. Παγγαίο-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών

21η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΕ Πιερέων 2004

Α.Ο. Κάρυανης-Ασπίδα Πολυστύλου

Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Ο. Ποταμιάς

Κεραυνός Ελευθερών-Μ.Α. Φιλίππων

Αίας Παναγίας-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ρεπό: Α.Σ. Παγγαίο

22η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Α.Ο. Κάρυανης

ΑΕ Πιερέων 2004-Μακεδονικός Αμισιανών

Ασπίδα Πολυστύλου-Κεραυνός Ελευθερών

Α.Ο. Ποταμιάς-Αίας Παναγίας

Μ.Α. Φιλίππων-Α.Σ. Παγγαίο

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ρεπό: Ατρόμητος Ακροβουνίου

23η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Α.Ο. Κάρυανης

Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Κρηνίδων

Κεραυνός Ελευθερών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Αίας Παναγίας-ΑΕ Πιερέων 2004

Α.Σ. Παγγαίο-Ασπίδα Πολυστύλου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Α.Ο. Ποταμιάς

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Μ.Α. Φιλίππων

Ρεπό: Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

24η αγωνιστική

Μακεδονικός Αμισιανών-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Ο. Κάρυανης-Κεραυνός Ελευθερών

Κεραυνός Κρηνίδων-Αίας Παναγίας

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Α.Σ. Παγγαίο

ΑΕ Πιερέων 2004-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ασπίδα Πολυστύλου-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Μ.Α. Φιλίππων-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Ρεπό: Α.Ο. Ποταμιάς

25η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κεραυνός Ελευθερών

Αίας Παναγίας -Μακεδονικός Αμισιανών

Α.Σ. Παγγαίο-Α.Ο. Κάρυανης

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Κεραυνός Κρηνίδων

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου

Μ.Α. Φιλίππων-Α.Ο. Ποταμιάς

Ρεπό: ΑΕ Πιερέων 2004

26η αγωνιστική

Αίας Παναγίας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Κεραυνός Ελευθερών-Α.Σ. Παγγαίο

Μακεδονικός Αμισιανών-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Α.Ο. Κάρυανης-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

ΑΕ Πιερέων 2004-Μ.Α. Φιλίππων

Ασπίδα Πολυστύλου-Α.Ο. Ποταμιάς

Ρεπό: Κεραυνός Κρηνίδων

27η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Α.Σ. Παγγαίο

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Αίας Παναγίας

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Κεραυνός Ελευθερών

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Α.Ο. Κάρυανης

Μ.Α. Φιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων

Α.Ο. Ποταμιάς-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ασπίδα Πολυστύλου-ΑΕ Πιερέων 2004

Ρεπό: Μακεδονικός Αμισιανών

28η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Σ. Παγγαίο-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Κεραυνός Ελευθερών-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Μακεδονικός Αμισιανών-Μ.Α. Φιλίππων

Α.Ο. Κάρυανης-Α.Ο. Ποταμιάς

Κεραυνός Κρηνίδων-Ασπίδα Πολυστύλου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-ΑΕ Πιερέων 2004

Ρεπό: Αίας Παναγίας

29η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Α.Σ. Παγγαίο

Μ.Α. Φιλίππων-Αίας Παναγίας

Α.Ο. Ποταμιάς-Κεραυνός Ελευθερών

Ασπίδα Πολυστύλου-Μακεδονικός Αμισιανών

ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Ο. Κάρυανης

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Κεραυνός Κρηνίδων

Ρεπό: ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

30η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μ.Α. Φιλίππων

Α.Σ. Παγγαίο-Α.Ο. Ποταμιάς

Αίας Παναγίας -Ασπίδα Πολυστύλου

Κεραυνός Ελευθερών-ΑΕ Πιερέων 2004

Μακεδονικός Αμισιανών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Α.Ο. Κάρυανης-Κεραυνός Κρηνίδων

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Έναρξη πρωταθλήματος: 7 Σεπτεμβριου

Πρόγραμμα

1η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Άρης Ζυγού-Κεραυνός Καλλιράχης

Πανιώνιος Ξεριά-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ηρακλής Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

Άρης Πρίνου-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Θεαγένης-Άγιος Λουκάς

Ποσειδών Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

2η αγωνιστική

Άρης Ζυγού-Θράκη Γραβούνα

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Πανιώνιος Ξεριά

Κεραυνός Καλλιράχης-Ηρακλής Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Πρίνου

ΠΑΟΚ Καβάλας -Θεαγένης

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ποσειδών Καβάλας

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Λεκάνης

3η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Πανιώνιος Ξεριά

Ηρακλής Καβάλας-Άρης Ζυγού

Άρης Πρίνου-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Θεαγένης-Κεραυνός Καλλιράχης

Ποσειδών Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ατρόμητος Λεκάνης-ΠΑΟΚ Καβάλας

Άγιος Λουκάς-Ποντιακός Ποντολιβάδου

4η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Θράκη Γραβούνα

Πανιώνιος Ξεριά-Άρης Πρίνου

Άρης Ζυγού-Θεαγένης

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Ποσειδών Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης-Ατρόμητος Λεκάνης

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άγιος Λουκάς

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

5η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Άρης Πρίνου

Θεαγένης-Ηρακλής Καβάλας

Ποσειδών Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

Ατρόμητος Λεκάνης-Άρης Ζυγού

Άγιος Λουκάς-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Κεραυνός Καλλιράχης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

6η αγωνιστική

Θεαγένης-Θράκη Γραβούνα

Άρης Πρίνου-Ποσειδών Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

Πανιώνιος Ξεριά-Άγιος Λουκάς

Άρης Ζυγού-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-ΠΑΟΚ Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης -Μακεδονικός Αγιάσματος

7η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Ποσειδών Καβάλας

Ατρόμητος Λεκάνης-Θεαγένης

Άγιος Λουκάς-Άρης Πρίνου

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ηρακλής Καβάλας

ΠΑΟΚ Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Ζυγού

Κεραυνός Καλλιράχης -Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

8η αγωνιστική

Ατρόμητος Λεκάνης-Θράκη Γραβούνα

Ποσειδών Καβάλας-Άγιος Λουκάς

Θεαγένης-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Άρης Πρίνου-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

Πανιώνιος Ξεριά-Κεραυνός Καλλιράχης

Άρης Ζυγού-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

9η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Άγιος Λουκάς

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ατρόμητος Λεκάνης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ποσειδών Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Θεαγένης

Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Πρίνου

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Ηρακλής Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Άρης Ζυγού

10η αγωνιστική

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Θράκη Γραβούνα

Άγιος Λουκάς-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ατρόμητος Λεκάνης-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ποσειδών Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Θεαγένης-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Άρης Πρίνου-Άρης Ζυγού

Ηρακλής Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

11η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-ΠΑΟΚ Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Κεραυνός Καλλιράχης-Άγιος Λουκάς

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Ατρόμητος Λεκάνης

Άρης Ζυγού-Ποσειδών Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Θεαγένης

Άρης Πρίνου-Ηρακλής Καβάλας

12η αγωνιστική

Μακεδονικός Αγιάσματος-Θράκη Γραβούνα

ΠΑΟΚ Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Άγιος Λουκάς-Άρης Ζυγού

Ατρόμητος Λεκάνης-Πανιώνιος Ξεριά

Ποσειδών Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Θεαγένης-Άρης Πρίνου

13η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Κεραυνός Καλλιράχης

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Μακεδονικός Αγιάσματος

Άρης Ζυγού-ΠΑΟΚ Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ηρακλής Καβάλας-Άγιος Λουκάς

Άρης Πρίνου-Ατρόμητος Λεκάνης

Ποσειδών Καβάλας-Θεαγένης

14η αγωνιστική

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Θράκη Γραβούνα

Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Ζυγού

Μακεδονικός Αγιάσματος-Πανιώνιος Ξεριά

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Άρης Πρίνου

Άγιος Λουκάς-Θεαγένης

Ατρόμητος Λεκάνης-Ποσειδών Καβάλας

15η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Άρης Ζυγού

Πανιώνιος Ξεριά-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Άρης Πρίνου-Μακεδονικός Αγιάσματος

Θεαγένης-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ποσειδών Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ατρόμητος Λεκάνης-Άγιος Λουκάς

16η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Θράκη Γραβούνα

Άρης Ζυγού-Ηρακλής Καβάλας

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Άρης Πρίνου

Κεραυνός Καλλιράχης-Θεαγένης

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ποσειδών Καβάλας

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Άγιος Λουκάς

17η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Ηρακλής Καβάλας

Άρης Πρίνου-Πανιώνιος Ξεριά

Θεαγένης-Άρης Ζυγού

Ποσειδών Καβάλας-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Ατρόμητος Λεκάνης-Κεραυνός Καλλιράχης

Άγιος Λουκάς-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ποντιακός Ποντολιβάδου-ΠΑΟΚ Καβάλας

18η αγωνιστική

Άρης Πρίνου-Θράκη Γραβούνα

Ηρακλής Καβάλας-Θεαγένης

Πανιώνιος Ξεριά-Ποσειδών Καβάλας

Άρης Ζυγού-Ατρόμητος Λεκάνης

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Άγιος Λουκάς

Κεραυνός Καλλιράχης-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Μακεδονικός Αγιάσματος-ΠΑΟΚ Καβάλας

19η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Θεαγένης

Ποσειδών Καβάλας-Άρης Πρίνου

Ατρόμητος Λεκάνης-Ηρακλής Καβάλας

Άγιος Λουκάς-Πανιώνιος Ξεριά

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Άρης Ζυγού

ΠΑΟΚ Καβάλας-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Μακεδονικός Αγιάσματος-Κεραυνός Καλλιράχης

20η αγωνιστική

Ποσειδών Καβάλας-Θράκη Γραβούνα

Θεαγένης-Ατρόμητος Λεκάνης

Άρης Πρίνου-Άγιος Λουκάς

Ηρακλής Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Πανιώνιος Ξεριά-ΠΑΟΚ Καβάλας

Άρης Ζυγού-Μακεδονικός Αγιάσματος

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Κεραυνός Καλλιράχης

21η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Ατρόμητος Λεκάνης

Άγιος Λουκάς-Ποσειδών Καβάλας

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Θεαγένης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Άρης Πρίνου

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ηρακλής Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης -Πανιώνιος Ξεριά

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Άρης Ζυγού

22η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Θράκη Γραβούνα

Ατρόμητος Λεκάνης-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ποσειδών Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

Θεαγένης-Μακεδονικός Αγιάσματος

Άρης Πρίνου-Κεραυνός Καλλιράχης

Ηρακλής Καβάλας-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Άρης Ζυγού-Πανιώνιος Ξεριά

23η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Ποντιακός Ποντολιβάδου

ΠΑΟΚ Καβάλας-Άγιος Λουκάς

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ατρόμητος Λεκάνης

Κεραυνός Καλλιράχης -Ποσειδών Καβάλας

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Θεαγένης

Άρης Ζυγού-Άρης Πρίνου

Πανιώνιος Ξεριά-Ηρακλής Καβάλας

24η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Καβάλας-Θράκη Γραβούνα

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Μακεδονικός Αγιάσματος

Άγιος Λουκάς-Κεραυνός Καλλιράχης

Ατρόμητος Λεκάνης-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Ποσειδών Καβάλας-Άρης Ζυγού

Θεαγένης-Πανιώνιος Ξεριά

Ηρακλής Καβάλας-Άρης Πρίνου

25η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Μακεδονικός Αγιάσματος

Κεραυνός Καλλιράχης -ΠΑΟΚ Καβάλας

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Άρης Ζυγού-Άγιος Λουκάς

Πανιώνιος Ξεριά-Ατρόμητος Λεκάνης

Ηρακλής Καβάλας-Ποσειδών Καβάλας

Άρης Πρίνου-Θεαγένης

26η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης -Θράκη Γραβούνα

Μακεδονικός Αγιάσματος-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

ΠΑΟΚ Καβάλας-Άρης Ζυγού

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Πανιώνιος Ξεριά

Άγιος Λουκάς-Ηρακλής Καβάλας

Ατρόμητος Λεκάνης-Άρης Πρίνου

Θεαγένης-Ποσειδών Καβάλας

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Μετά από το σύντομο "διάλειμμα" στην Α2 Εθνική κατηγορία, η ομάδα μπάσκετ της ΕΚ Καβάλας "επιστρέφει" φέτος στην Β' Εθνική και στον Βόρειο Όμιλο. Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τρίτης, με την Καβάλα να καλείται στην πρεμιέρα να μεταβαίνει στην Θεσσαλονίκη και να αγωνίζεται με τους Μαχητές Πειραματικού/Πεύκα.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική - 06/10/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΧΑΝΘ

 

2η Αγωνιστική - 13/10/19

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

3η Αγωνιστική - 20/10/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΧΑΝΘ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

4η Αγωνιστική - 27/10/19

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΧΑΝΘ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

5η Αγωνιστική - 03/11/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΧΑΝΘ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

6η Αγωνιστική - 10/11/19

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

7η Αγωνιστική - 16/11/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΧΑΝΘ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

8η Αγωνιστική - 24/11/19

ΧΑΝΘ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

9η Αγωνιστική - 01/12/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΧΑΝΘ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

10η Αγωνιστική - 08/12/19

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΧΑΝΘ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

11η Αγωνιστική - 15/12/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΧΑΝΘ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

12η Αγωνιστική - 22/12/19

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΧΑΝΘ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

13η Αγωνιστική - 05/01/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΧΑΝΘ

 

14η Αγωνιστική - 12/01/20

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΧΑΝΘ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

15η Αγωνιστική - 19/01/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΧΑΝΘ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

16η Αγωνιστική - 26/01/20

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

17η Αγωνιστική - 02/02/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΧΑΝΘ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

 

18η Αγωνιστική - 09/02/20

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΧΑΝΘ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

 

19η Αγωνιστική - 23/02/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΧΑΝΘ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

20η Αγωνιστική - 29/02/20

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΧΑΝΘ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

21η Αγωνιστική - 08/03/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΧΑΝΘ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

22η Αγωνιστική - 15/03/20

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΧΑΝΘ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

23η Αγωνιστική - 22/03/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΧΑΝΘ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

24η Αγωνιστική - 29/03/20

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΧΑΝΘ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

25η Αγωνιστική - 05/04/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΧΑΝΘ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

26η Αγωνιστική - 12/04/20

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΑΝΘ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

27η Αγωνιστική - 26/04/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΧΑΝΘ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

28η Αγωνιστική - 03/05/20

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΧΑΝΘ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

29η Αγωνιστική - 10/05/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΧΑΝΘ

 

30η Αγωνιστική - 17/05/20

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΧΑΝΘ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Κατηγορία Μπάσκετ

Με μια ομάδα που μπορεί πέρσι να αγωνίστηκε για πρώτη φορά στην Α2 Εθνική κατηγορία αλλά κατάφερε να προκριθεί στην φάση των play off για την άνοδο στην Α1 Εθνική (αποκλείστηκε, στην συνέχεια, από την Ηρακλή) θα ξεκινήσει τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις στο προσεχές πρωτάθλημα της Α2 ο Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθερούπολης.

Ο λόγος για τον Χαρίλαο Τρικούπη Μεσολογγίου. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο κλειστό γυμναστήριο της πρωτεύουσας του δήμου Παγγαίου το Σάββατο 5 Οκτωβρίου.

Ιστορικής σημασίας αναμένεται να είναι οι αγώνες με τον Ολυμπιακό -η αναμέτρηση του 1ου γύρου θα διεξαχθεί εκτός έδρας την 7η αγωνιστική (στις 16 Νοεμβρίου) και η αντίστοιχη του 2ου γύρου την 22η αγωνιστική (στις 14 Μαρτίου του νέου έτου).

Η κλήρωση για το πρόγραμμα του πρωταθλήματος διεξήχθη το μεσημέρι της Δευτέρας σε αίθουσα του Ξενοδοχείου “Divani Caravel” στην Αθήνα. Αξίζει να αναφερθεί ότι στην κλήρωση συμπεριελήφθη και ο Ερμής Αγιάς, ο οποίος λίγη ώρα νωρίτερα εξασφάλισε -μέσω wild card- την συμμετοχή του στο πρωτάθλημα της Α1 Εθνικής (την θέση του αναμένεται να πάρει ή το Παγκράτι ή ο Φίλιππος Βέροιας)!

Το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική - 05/10/19
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

2η Αγωνιστική - 12/10/19
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

3η Αγωνιστική - 19/10/19
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

4η Αγωνιστική - 26/10/19
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

5η Αγωνιστική - 02/11/19
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

6η Αγωνιστική - 09/11/19
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

7η Αγωνιστική - 16/11/19
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

8η Αγωνιστική - 23/11/19
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

9η Αγωνιστική - 30/11/19
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

10η Αγωνιστική - 07/12/19
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

11η Αγωνιστική - 14/12/19
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

12η Αγωνιστική - 21/12/19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

13η Αγωνιστική - 04/01/20
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική - 11/01/20
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

15η Αγωνιστική - 18/01/20
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

16η Αγωνιστική - 25/01/20
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

17η Αγωνιστική - 01/02/20
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

18η Αγωνιστική - 08/02/20
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

19η Αγωνιστική - 22/02/20
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

20η Αγωνιστική - 29/02/20
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

21η Αγωνιστική - 07/03/20
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

22η Αγωνιστική - 14/03/20
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

23η Αγωνιστική - 21/03/20
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

24η Αγωνιστική - 28/03/20
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

25η Αγωνιστική - 04/04/20
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

26η Αγωνιστική - 11/04/20
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

27η Αγωνιστική - 15/04/20
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

28η Αγωνιστική - 25/04/20
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

29η Αγωνιστική - 02/05/20
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

30η Αγωνιστική - 09/05/20
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 

Κατηγορία Μπάσκετ

Λίγες ημέρες απέμειναν μέχρι την έναρξη, την προσεχή Πέμπτη 18 Ιουλίου, του έθνικ φεστιβάλ Cosmopolis 2019 - μιας "γιορτής της πολυπολιτισμικότητας, της γνωριμίας και του αλληλοσεβασμού!" όπως την χαρακτηρίζει η "ΔΗΜΩΦΕΛΕΙΑ" σε ανακοίνωση που εξέδωσε το πρωί της Δευτέρας. Στην ίδια ανακοίνωση τονίζεται πως:

το φεστιβάλ πρόκειται να γίνει στα τέλη Ιουλίου στην Καβάλα για 12η χρονιά. Ένα πολυδιάστατο φεστιβάλ που συγκεντρώνει περισσότερους από 30.000 επισκέπτες, όλων των ηλικιών, μέσα σε 4 ημέρες και αποτελεί πολιτιστικό σημείο αναφοράς όχι μόνο για την ευρύτερη περιοχή, αλλά για όλη τη χώρα.

Το φεστιβάλ Cosmopolis - Kavala Ethnic Festival θα πραγματοποιηθεί, όπως κάθε χρόνο, στην παλιά πόλη της Καβάλας (χερσόνησος της Παναγίας) όπου για τέσσερις ημέρες, τα μέλη των συγκροτημάτων από τις 9 χώρες που φιλοξενούνται θα παρουσιάσουν σημαντικά κομμάτια του πολιτισμού τους μέσω των χορών, της μαγειρικής, της μουσικής και του κινηματογράφου τους, ενώ παράλληλα μεγάλες συναυλίες στο επιβλητικό Φρούριο της Καβάλας και πολλές παράλληλες δράσεις συνθέτουν το πολύχρωμο και πολυδιάστατο μωσαϊκό του Cosmopolis.

Η πολυμορφία αυτή βοηθάει στη βαθειά κατανόηση των πολιτισμών των φιλοξενούμενων χωρών και προάγει τη διεύρυνση του πνεύματος των πολιτών, καθιστώντας την Καβάλα σημαντική κοιτίδα πολιτισμού.

Αυτή τη χρονιά στο Cosmopolis festival θα φιλοξενηθούν χορευτικά συγκροτήματα από εννιά χώρες: Κίνα, Βραζιλία, Παναμάς, Ουκρανία, Κολομβία, Ουγγαρία, Βοσνία Ερζεγοβίνη, ΗΠΑ (Βόρεια Καρολίνα), και την Ελλάδα θα εκπροσωπήσει η Σύρος. 

Περισσότεροι από 250 χορευτές θα παρουσιάσουν παραδοσιακούς χορούς και τραγούδια τους. Παράλληλα με τους χορούς οι φιλοξενούμενες χώρες παρουσιάζουν κάθε μέρα παραδοσιακά πιάτα τα οποία μπορούν να γευτούν οι επισκέπτες του φεστιβάλ στο υπαίθριο εστιατόριο που στήνεται στην παλιά πόλη.

Το πρόγραμμα συμπληρώνουν οι συναυλίες που θα πραγματοποιηθούν κατά τη διάρκεια του φεστιβάλ και θα συμμετέχουν:

Alpha Blondy & The Solar System    

Dub Fx feat. Mr Woodnote

The Skatalites  

Mad Professor    

The Rumjacks

Villagers of Ioannina City

47SOUL  

Thrax Punks

Από το σύνολο των εκδηλώσεων ξεχωρίζει και το Παιδοcosmopolis, μια σειρά από εκδηλώσεις με δραστηριότητες για παιδιά όπως θεατρικές παραστάσεις, κουκλοθέατρο, θέατρο σκιών, ομαδικά παιχνίδια από όλο τον κόσμο, ενώ το πρόγραμμα συμπληρώνουν τα Cosmoδρώμενα. Πολλές παράλληλες δράσεις πλαισιώνουν τις κεντρικές εκδηλώσεις δίνοντας ξεχωριστό χρώμα στο φεστιβάλ, όπως: περίπτερα street bazaar για πώληση τοπικών προϊόντων των φιλοξενούμενων χωρών, εκθέσεις εικαστικών, φιλοξενία ΜΚΟ για την προώθηση του έργου τους, δημιουργικά εργαστήρια, κινηματογράφος, μαγειρική, street shows, ποίηση, παραδοσιακό καφενείο κ.α.

Το Cosmopolis θα πραγματοποιηθεί αυτό το καλοκαίρι από τις 18 έως τις 21 Ιουλίου. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε τον επίσημο ιστοχώρο του φεστιβάλ https://www.cosmopolisfestival.gr/

Κατηγορία Εκδηλώσεις

Από την Πέμπτη 18 Ιουλίου 2019 μέχρι και την Κυριακή 21 Ιουλίου 2019, λόγω των εκδηλώσεων του Φεστιβάλ Cosmopolis θα μεταβληθεί το πρόγραμμα λειτουργίας του φρουρίου της Καβάλας.

Τις ημέρες αυτές το φρούριο θα κλείνει για το κοινό στις 17.00 το απόγευμα αντί τις 21.00 που κλείνει κανονικά.

Από την Δευτέρα 22 Ιουλίου 2019 η λειτουργία του κάστρου θα επανέλθει στο κανονικό πρόγραμμα (08.00-21.00).

Σελίδα 1 από 15

Insta

146542863

 

Nautical Club Of Kavala Logo

  44493438 1978268539139579 1920803640713412608 N

Konstantinos Jewellery Banner  

Tetrakopterakias

OLKLOGO

18411 1597428757160899 3262623372867792020 N

Kreka

Odeio

Vitrokosmos

Dhmh

DeltaTV Logo

Star Dramas

1174612 371849632918150 1744395463 N

Emedia

Logo

Το Kavala-Portal αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για την καθημερινή σας ενημέρωση για όλα τα νέα στο νομό Καβάλας. Όλα τα κείμενα και οι φωτογραφίες αυτού του ιστότοπου αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του "Kavala-Portal.gr". Μπορείτε να χρησιμοποιήστε οποιοδήποτε υλικό εφόσον αναφέρετε ως πηγή το "www.kavala-portal.gr".

Ελάτε στην παρέα μας