Παρασκευή, 18 Ιανουαρίου 2019

Με την έναρξη της νέας σχολικής περιόδου, ξεκίνησε και το γνωστό ευρωπαϊκό πρόγραμμα ERASMUS, που έφερε και πάλι καθηγητές και μαθητές στην Καβάλα. Αυτή την φορά μαθητές και καθηγητές  του 6ου Ενιαίου Λυκείου Καβάλας φιλοξενούν 25 μαθητές και 8 εκπαιδευτικούς από σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης από την Ιταλία Λιθουανία και Τουρκία.

Το πρωί της Τετάρτης 19 Σεπτεμβρίου 2018, Έλληνες και ξένοι μαθητές και καθηγητές, επισκέφθηκαν το Δημαρχείο Καβάλας και το Μουσείο Καπνού. Ξεναγήθηκαν και ενημερώθηκαν για την ιστορία και λειτουργία του Δήμου, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου και στη συνέχεια γνώρισαν το μοναδικό σε εκθέματα και ιστορία, Μουσείο Καπνού

Κατηγορία Εκπαίδευση

Μια Καβαλιώτισσα μαθήτρια λυκείου ετοιμάζεται για το μεγάλο ταξίδι στην αμερικανική πολιτεία της Φλόριντα, προκειμένου να εκπροσωπήσει την Ελλάδα σε έναν ξεχωριστό διαγωνισμό πληροφορικής!

Ο λόγος για την 16χρονη μαθήτρια της Β' τάξης του 6ου ΓΕΛ Καβάλας Έφη Ζιώτα, η οποία κέρδισε την πρώτη θέση στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα της "Microsoft Office Specialist" (στο οποίο οι διαγωνιζόμενοι εξετάζονται σε θέματα που αφορούν την πασίγνωστη συλλογή προγραμμάτων του Microsoft Office, με προγράμματα όπως το MS Word, το MS Excel και το MS Powerpoint) και θα μεταβεί στις αρχές Αυγούστου στις ΗΠΑ για να λάβει μέρος στον τελικό του παγκόσμιου πρωταθλήματος

Η νεαρή μαθήτρια δέχτηκε τα συγχαρητήρια του προέδρου της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του δήμου Καβάλας Πέτρου Πετρόπουλου, μέσα από την παρακάτω ανάρτηση στα social media:

Κατηγορία Τεχνολογία

Το 6ο Γενικό Λύκειο Καβάλας συμμετέχει στο Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα  ‘’European Step to Stop Cyberbullying’’ (Ευρωπαϊκή Πρωτοβουλία για να σταματήσει ο Εκφοβισμός μέσω του Διαδικτύου), το οποίο είναι ένα από τα προγράμματα Erasmus +, δράση ΚΑ2, που υλοποιούνται στο Σχολείο.

Στο πλαίσιο αυτού του Προγράμματος δύο εκπαιδευτικοί και οκτώ μαθητές της Β΄ Τάξης, επισκέφθηκαν την Κοΐμπρα της Πορτογαλίας σε μια διεθνική συνάντηση τεσσάρων χωρών, η οποία είχε σαν στόχο την προσέγγιση του θέματος μέσω έρευνας, σεμιναρίων και διδασκαλίας στο σχολείο (Escola Secundária Quinta das Flores) της πόλης που τους φιλοξένησε. Ο κύκλος των μαθημάτων πραγματοποιούνταν από τις 9.00 το πρωί μέχρι τις 5.00 το απόγευμα.

Οι εντυπώσεις μαθητών και εκπαιδευτικών:

«Επιστρέφοντας από την Κοΐμπρα, έχουμε την ευκαιρία να μοιραστούμε μαζί σας λίγες εικόνες από την πρώτη συνάντησή μας με μαθητές από τέσσερις χώρες, και την τόσο εποικοδομητική συνεργασία πάνω στο πρόγραμμά μας με θέμα ‘’European Step to Stop Cyberbullying’’. Σ’ αυτήν την πρώτη συνάντηση κάθε χώρα είχε την ευκαιρία να παρουσιάσει το εκπαιδευτικό σύστημα της (στο πρόγραμμα συμμετέχουν η Ελλάδα, η Τουρκία, η Ιταλία και η Πορτογαλία) και να καταλήξει σε μια συγκριτική μελέτη των εκπαιδευτικών συστημάτων. Στη συνέχεια ενημερωθήκαμε, τόσο εμείς όσο και οι μαθητές, από εξειδικευμένους κρατικούς φορείς και από πανεπιστημιακούς καθηγητές για την έκταση του φαινομένου «cyberbullying», τις συνέπειες και τους τρόπους αντιμετώπισής του. Παράλληλα, μέσω από βιωματικές ασκήσεις έγινε η προσπάθεια να αποκτήσουμε ενσυναίσθηση, τόσο για τον ρόλο του θύματος όσο και για τον ρόλο του θύτη και να διαπιστώσουμε ότι και οι δυο χρήζουν βοήθειας. Επίσης, πραγματοποιήθηκε έρευνα που είχε σαν στόχο να αναδείξει κατά πόσο η κάθε χώρα είχε επίγνωση της έκτασης αυτού του φαινομένου.

Πολύτιμη εμπειρία για μας υπήρξε η ζεστή φιλοξενία των συναδέλφων και των μαθητών αυτής της όμορφης χώρας, που με μεγάλη χαρά μας ξενάγησαν στη μεσαιωνική τους πόλη.

Μέσα απ’ αυτήν την εμπειρία είχαμε την ευκαιρία να γνωριστούμε μαθητές και εκπαιδευτικοί μεταξύ μας, να γνωρίσουμε την ιστορία και τα έθιμα της περιοχής καθώς και να απολαύσουμε τις ομορφιές του τόπου. Κουβαλήσαμε, λοιπόν, μαζί μας όμορφες μυρωδιές και χρώματα, ζεστές αναμνήσεις κι ένα καλό κλίμα συνεργασίας, που θα συνεχιστεί, καθώς το πρόγραμμα “τρέχει” και για την επόμενη σχολική χρονιά»

Κατηγορία Εκπαίδευση

Η ταινία μικρού μήκους του 6ου Γενικού Λυκείου Καβάλας «Γιατί;» (8') πήρε το Βραβείο Εγγραμματισμού στα Μέσα που απονέμεται από την Εκπαιδευτική Τηλεόραση του Υπουργείου Παιδείας, στο 20ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου Ολυμπίας για Παιδιά και Νέους και στη 17η Ευρωπαϊκή Συνάντηση Νεανικής Οπτικοακουστικής Δημιουργίας–CAMERA ZIZANIO.

Στο δρόμο προς το σχολείο, ο Νικόλας, συναντά ένα παιδί των φαναριών, ένα μετανάστη, έναν «εχθρό». Ποτισμένος από φόβο και μίσος για τον «άλλο», εύχεται τον θάνατό του. Η συνέχεια στη σχολική τάξη όπου, στο μάθημα της λογοτεχνίας, ακούει το διήγημα του Γιάννη Μαγκλή με τίτλο «Γιατί;».

Μαθητές:

Αντωνίου Μαρία

Σοφιανόπουλος Σωτήρης 

Δακίδης Κωνσταντίνος

Τσαρτσίου Χρήστος

Ζιώτα Έφη

Τσούνι Κέιβιν

Κέλλης Μανώλης

Χάιτας Νικόλαος

Νοτάκης Ορέστης

Χριστίδης Πρόδρομος

Νταμπαλής Γιώργος

Ασβεστά Όλγα

Παπαδόπουλος Γιάννης

Λαγουδάρης Θάνος

Εκπαιδευτικοί: Εμμανουηλίδης Δανιήλ Κουκούδης Βασίλης

Κατηγορία Κινηματογράφος
Δευτέρα, 18 Δεκεμβρίου 2017 23:44

Το 6ο ΓΕΛ Καβάλας στο Σαλέρνο της Ιταλίας

Η εκπαιδευτική κοινότητα του 6ου Γενικού Λυκείου έχει φέτος τη χαρά να συμμετέχει σε διετές ευρωπαϊκό πρόγραμμα Erasmus + KA2 - Στρατηγικές συμπράξεις, με τίτλο: «WIN- Writing for inclusion and European citizenship».

Στο καινοτόμο αυτό πρόγραμμα συνεργάζονται το Ίδρυμα Biennale delle Arti e delle Scienze del Mediterraneo (Bimed) από την Ιταλία, ως συντονιστής, το πανεπιστήμιο Pegaso της Ιταλίας, το Liceo Classico Torquato Tasso από την Ιταλία, το Agrupamento de Escolas Navegador Rodrigues Soromenho από την Πορτογαλία, το Colegiu National Nicolae Titulescu από τη Ρουμανία και το 6ο ΓΕ.Λ. Καβάλας από την Ελλάδα.

Οι μαθητές που συμμετέχουν, ξεκινώντας από τη χρήση της μητρικής τους γλώσσας, μπορούν να χρησιμοποιήσουν την πολυγλωσσική πλατφόρμα διαλόγου Cyrano που είναι λειτουργική για τη βελτιστοποίηση των δεξιοτήτων στις ξένες γλώσσες αλλά και για τις ψηφιακές δεξιότητες. Συνεργάζονται, λοιπόν, ώστε, μέσα από τη χρήση δημιουργικής γραφής να αφηγηθούν μια δική τους ιστορία, η οποία στο τέλος θα κυκλοφορήσει σε ηλεκτρονική μορφή, αλλά και ως βιβλίο. Θέμα της ιστορίας η κοινωνική ενσωμάτωση και η συνύπαρξη στην Ευρώπη του μέλλοντος.

Η πρώτη συνάντηση των εταίρων που συμμετέχουν στο πρόγραμμα πραγματοποιήθηκε στο Σαλέρνο της Ιταλίας από την 9η έως την 11η Νοεμβρίου 2017. Εκεί συζητήθηκαν και συμφωνήθηκαν οι δραστηριότητες, αλλά και οι μελλοντικές μετακινήσεις του προγράμματος.

Ήταν μια εξαιρετική εμπειρία, κατά γενική ομολογία, καθώς η διοργάνωση της συνάντησης από τους Ιταλούς συντονιστές και εταίρους ήταν άψογη.

Κατηγορία Εκπαίδευση

Περιεχόμενα

Μουσικό Λύκειο

1ο ΕΠΑΛ Καβάλας

2ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Καβάλας

4ο ΕΠΑΛ Καβάλας

6ο Λύκειο Καβάλας

1ο Λύκειο Καβάλας

2ο Λύκειο Καβάλας

3ο Λύκειο Καβάλας

5ο Λύκειο Καβάλας

Λύκειο Κρηνίδων

 

Μουσικό Λύκειο

ΓΕΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΠΟΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΒΑΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΙΛΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΙΔΩΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΖΑ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΓΑΪΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΓΑΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΟΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΖΙΡΤΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΚΑΪΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
ΚΑΝΤΙΦΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΚΑΡΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΛΑΓΑΝΗ ΣΕΚΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΣΔΑ ΠΑΡΘΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΟΓΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΠΙΤΣΕΡΗ ΟΛΓΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2016)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΣΙΜΙΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

Πίσω

 

1ο ΕΠΑΛ Καβάλας

ΕΠΑΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΖΑΡΑΖΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΕΚΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΝΤΖΙΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝΙ ΖΙΑ ΕΜΖΑΡ ΣΒΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΛΟΥΤΕΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΟΡΕΧΟΒΣΚΑΓΙΑ ΕΥΓΚΕΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΤΡ ΝΟΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΕΤΙΓΓΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΛΗΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΕΠΑΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Α (10% ΕΠΑΛ 2016)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΠΑΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Α (10% ΕΠΑΛ 2015)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

Πίσω

 

2ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Καβάλας

ΕΠΑΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΘΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΡΩΠΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΣΥΜΙΤΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

Πίσω

 

4ο ΕΠΑΛ Καβάλας

ΕΠΑΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΓΓΕΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΟΣΥΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΧΜΕΤΑΪ ΜΠΑΡΙΓΕ ΑΡΝΤΙΑΝ ΖΕΝΕΠΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΖΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΕΛΕΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΨΥΧΟΥ ΧΑΡΙΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΒΟΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΘΕΜΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΜΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΕΛΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΞΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΚΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΤΗ ΑΦΕΝΔΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΝΑΝΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΗ ΑΝΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΜΑΡΩ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΙΟΛΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΡΟΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΣΕΛΙΜΑΪ ΡΟΜΙΝΑ ΤΖΕΛΑΝΤΙΝ ΝΤΙΤΟΥΡΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΦΙΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΕΠΑΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Α (10% ΕΠΑΛ 2016)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΜΑΥΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΙΜΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΕΠΑΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Α (10% ΕΠΑΛ 2015)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Πίσω

 

6ο Λύκειο Καβάλας

ΓΕΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΕΛΒΙΡΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΣΚΤ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΖΚΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΥΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)  ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΚΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΕΛΛΗΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΕΝΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΘΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΕΤΖΗΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΖΕΡΝΤΕΛΙΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΕΛΛΟΥΜΠ ΕΥΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΖΗΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΖΙΩΓΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΗΓΕΜΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΙΣΧΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΟΪΜΤΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΡΙΑ ΦΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΤΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΑΘΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΩΣΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΛΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΕΚΠΑ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)   ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΡΑΣΕΔΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
ΜΕΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΗΤΡΕΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)  ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΪΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΟΥΤΣΙΦΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΝΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΝΙΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΝΙΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΟΤΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΟΥΝΤΑ ΑΝΝΑ- ΛΑΙΛΑ ΧΑΤΕΜ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΓΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΘΕΟΧΑΡΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΥΓΓΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΟΥΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΡΕΤΖΕΠΙ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΑΖΑΝ ΟΡΝΕΛΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΡΟΚΟ ΓΚΛΟΡΙΑ ΛΟΥΦΤΙΜ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΑΧΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΑΧΜΠΑΣΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΖΟΖΕΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΚΙΝΕΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΣΠΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΣΥΛΑΙΟΣ ΚΙΜΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΔΑΥΪΔ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΥΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΘΕΟΦΑΝΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΛΓΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΣΦΟΥΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΕΣΤΩΡ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΑΜΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
ΤΑΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΕΞΑΚΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΟΠΟΥΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
ΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΟΥΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΑΚΑΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΕΛΕΠΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΕΤΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2016)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΝΤΕΛΑΙΔΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΕΡΓΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2015)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΟΡΔΟΚΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΩΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΥΔΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΜΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΣΙΑΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΗΡΩ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΧΡΥΣΑΦΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ - ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

Πίσω

 

1ο Λύκειο Καβάλας

ΓΕΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΕΚΕΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΗΝΟΒΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΖΕΡΒΟΥ ΟΛΓΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΖΟΥΓΙΑΝΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΖΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΪΜΑΣΙΔΟΥ ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΥΔΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
ΚΑΡΗΠΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΖΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΣΔΟΒΑΣΙΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΕΚΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΣΑΑΚ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΑΒΒΑΣ ΣΜΑΡΩ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΛΕΒΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΛΕΒΕΡ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΔΕΛΙ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΪΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΑΘΗ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΛΟΥΦΙ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΚΕΛΚΙΜ ΔΟΥΡΑΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΛΕΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΕΡΣΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΟΥΡΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΠΑΣΤΟΥΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΟΥΤΖΕΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΡΑΤΣΕ ΜΑΝΟΥΕΛ ΑΝΕΣΤΗ ΚΛΩΝΤΙΑΝΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑ ΑΓΑΘΗ ΠΑΝΤΕΛΗ ΝΤΟΝΙΚΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΙΣΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΝΙΤΗ ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΝΤΙΝΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΝΤΟΥΚΑ ΜΑΡΘΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝ ΜΙΡΕΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΛΑΣΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΟΛΥΤΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
ΠΟΡΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΡΟΒΙΣΤΑΛΗ ΡΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΡΑΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΕΪΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΪΔΩ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΕΛΙΜΙ ΡΕΓΚΙΝΑ ΓΚΕΖΙΜ ΦΛΟΥΤΟΥΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΒΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΚΑΜΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΣΑΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΟΥΓΚΟΥΡΛΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΤΛΙΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΑΤΑ ΑΜΕΛΑ ΝΟΒΡΟΥΖ ΑΡΙΑΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΑΤΣΙ ΜΙΧΑΗΛ ΡΩΜΑΙΟ ΦΛΩΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΖΑΡΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΝΙΚΟ ΤΑΤΙΑΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΖΕΜΑΛΙ ΓΙΟΥΛΙΑΝ ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ ΔΟΥΡΑΤΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΦΡΑΙΜΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΟΥΛΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΣΟΥΤΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΛΙΚΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΛΩΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΦΟΥΡΚΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΓΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΣΙ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΡΗΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΨΑΛΙΔΑΣ ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΜΥΑ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2016)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΗΠΑΡΙΣΣΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΕΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΖΗΠΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΑΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2015)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΣΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

Πίσω

 

2ο Λύκειο Καβάλας

ΓΕΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΑΪΔΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΡΣΕΝΙΑ ΒΑΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΑΚΕΦΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΠΥΡΡΟΣ ΕΟΥΓΚΕΡΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)  ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΑΜΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΕΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΙΑΓΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΓΚΕΙΤΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΔΟΥΤΣΙΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΖΑΠΠΙΔΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ - ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΣΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΦΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΛΟΣΙ ΓΚΡΕΤΑ ΣΚΕΛΖΕΝ ΦΑΤΜΠΑΡΔΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕΪΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΟΥ ΖΩΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΑΒΒΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΡΙΘΑΡΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΕΜΟΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΛΙΟΛΙΟΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΔΥΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΘΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΝΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΤΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΟΒΣΙΣΙΑΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΡΣΕΝ ΜΑΡΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΟΜΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΟΣΧΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΤΖΩΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΥΔΑΛΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΩ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΝΤΑΜΠΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΖΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΖΩΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΟΡΟΠΙΑΝ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΝΤΡΑΝΙΚ ΕΛΕΝΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΟΥΦΛΕΡΗ ΔΑΦΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΓΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΗΣΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΕΛΙΝΑ ΘΩΜΑΣ ΑΝΝΕΤΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΤΑΘΩΡΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΕΜΕΚΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΤΖΙΜΠΙΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΖΙΜΠΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΑΚΜΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΥΨΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΔΑΜΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΧΑΙΔΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΟΣΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΟΣΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2015)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΒΟΥΧΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ,ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΑΜΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΛΑΜΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

Πίσω

 

3ο Λύκειο Καβάλας

ΓΕΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΪΔΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΡΝΙΔΟΥ ΖΩΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΒΟΥΛΔΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΒΟΥΤΑΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΓΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΑΖΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΔΑΛΙΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΕΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΘΑΝΑΣΗ ΗΛΙΑΣ ΑΡΜΠΕΝ ΕΝΤΕΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΝΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΝΤΙΑΝ ΜΙΜΟΖΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΟΥΜΗΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΒΡΑΑΜ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΣΑΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΚΑΨΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΙΡΕΜΙΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ - ΜΑΡΙΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΗΣΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΡΕΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΩΡΑΝΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΛΑΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΑΦΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΛΓΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΜΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΑΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΡΝΤΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΡΤΑΝ ΕΤΛΕΒΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΛΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΡΤΣΙ ΑΝΤΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΛΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΑΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΜΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΤΣΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΟΜΑΚΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΡΙΜΙΚΥΡΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΝΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΡΑΕΒ ΜΠΟΡΙΣ ΡΟΥΜΕΝ ΝΤΕΣΙΣΛΑΒΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)  ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΑΦΡΑΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
ΣΕΧΤΑΝΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΓΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΖΙΜΠΙΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΟΠΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΑΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΙΠΟΥ ΜΑΡΘΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΙΡΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΦΑΣΙΤΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΧΑΔΟΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΧΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΟΡΦΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2016)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2015)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΒΕΡΓΟΥΔΗ ΖΩΗ ΦΙΛΟΚΤΗΜΩΝ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

Πίσω

 

5ο Λύκειο Καβάλας

ΓΕΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΒΔΙΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΓΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΤΕΡΠΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)  ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΑΛΤΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΣΜΑΡΩ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΝΘΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΓΚΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΔΙΜΗΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΕΒΡΕΝΟΓΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ  ΗΛΕΚΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΖΑΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΖΕΡΒΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ ΣΝΔ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΙΑΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΕΪΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΛΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΝΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΡΕΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΥΡΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ,ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΑΪΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΣΑΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΤΕΡΠΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΟΜΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΠΕΡΜΠΕΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ ΕΝΚΕΛΕΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΠΟΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΠΟΥΡΙΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΪΤΑΝΙΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
ΠΑΝΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΓΥΡΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΘΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΩΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΣΒΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΟΥΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΥΔΗ ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΑΦΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΠΑ ΜΑΡΙΑ  ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΤΖΙΜΙΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΘΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΕΜΠΕΚΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΕΤΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΡΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΦΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
ΧΑΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΣΙΝΙΟΡΙΤΑ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2016)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΚΑΡΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΡΘΕΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΟΡΦΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2015)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΚΟΣΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

Πίσω

 

Λύκειο Κρηνίδων

ΓΕΛ 2017

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΪΔΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΡΧΟΝΤΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΓΡΑΒΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΦΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΑΝΔΡΕΑ ΣΟΦΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΟΛΕΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΥΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΥΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΛΑΡΑΚΟΥ ΙΡΙΣΙ ΑΡΜΠΕΝ ΜΑΪΛΙΝΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΕΓΚΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΗΛΙΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΟΡΦΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΟΥΡΣΑΪΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΡΟΥΣΑΕΥ ΜΑΛΑΜΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΤΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ-ΦΙΛΙΠΠΗΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΤΟΠΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΩ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΤΟΥΝΟΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΞΑΝΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΕΛ και ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β' (10% 2015)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

Πίσω

 

Κατηγορία Εκπαίδευση

Επιτυχόντες Αποφοίτων Γενικού Λυκείου 2017

 

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
17068409 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17068410 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17068378 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΕΛΒΙΡΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΣΚΤ
17068411 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16068178 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17068460 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068379 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17068412 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068413 ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17068382 ΓΙΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068414 ΓΙΑΖΚΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΥΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16068184 ΓΙΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)  ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17068462 ΓΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17068415 ΓΚΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17068463 ΓΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068383 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068416 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068384 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17068385 ΕΝΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΘΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17068417 ΕΤΖΗΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16068142 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068418 ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17068419 ΖΕΡΝΤΕΛΙΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΕΛΛΟΥΜΠ ΕΥΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17068386 ΖΗΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17068465 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068466 ΖΙΩΓΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
15070862 ΗΓΕΜΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068420 ΙΣΧΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
17068421 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068467 ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068423 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068424 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17068390 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17068425 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16068151 ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17068426 ΚΟΪΜΤΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17068427 ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16068194 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068391 ΚΟΝΤΟΡΙΑ ΦΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17068470 ΚΟΤΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068428 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068471 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΑΘΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16068241 ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068429 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17068472 ΚΩΣΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068473 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068430 ΛΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΕΚΠΑ
17068392 ΜΑΝΤΖΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068474 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068475 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)   ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17068432 ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16068158 ΜΕΡΑΣΕΔΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
12079583 ΜΕΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068476 ΜΗΤΡΕΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068433 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)  ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17068435 ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΪΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068477 ΜΠΟΥΤΣΙΦΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17068393 ΝΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17068394 ΝΙΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068436 ΝΙΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068479 ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068395 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17068437 ΝΟΤΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068438 ΟΥΝΤΑ ΑΝΝΑ- ΛΑΙΛΑ ΧΑΤΕΜ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16068206 ΠΑΓΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΘΕΟΧΑΡΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17068396 ΠΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17068482 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068483 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
06065201 ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068397 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068398 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16068214 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17068440 ΠΟΥΓΓΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17068441 ΠΟΥΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17068484 ΡΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068485 ΡΕΤΖΕΠΙ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΑΖΑΝ ΟΡΝΕΛΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068442 ΡΟΚΟ ΓΚΛΟΡΙΑ ΛΟΥΦΤΙΜ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068443 ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16068167 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068444 ΣΑΧΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068486 ΣΑΧΜΠΑΣΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΖΟΖΕΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068487 ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068488 ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068445 ΣΚΙΝΕΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17068446 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068400 ΣΠΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17068447 ΣΥΛΑΙΟΣ ΚΙΜΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17068448 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΔΑΥΪΔ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068449 ΣΥΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΘΕΟΦΑΝΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΛΓΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068450 ΣΦΟΥΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΕΣΤΩΡ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17068402 ΤΑΜΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
17068403 ΤΑΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17068451 ΤΕΞΑΚΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17068452 ΤΟΠΟΥΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
17068405 ΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17068453 ΤΟΥΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
17068454 ΤΣΑΚΑΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068490 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068455 ΤΣΕΛΕΠΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17068408 ΤΣΕΤΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
17068491 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17068492 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17068458 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 
Επιτυχόντες Αποφοίτων Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ Ομάδας Β 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2016)
 
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
16068183 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16068140 ΔΟΡΔΟΚΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16068198 ΚΩΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16068210 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
16068211 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΥΔΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΜΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16068218 ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16068170 ΤΣΙΑΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16068224 ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΗΡΩ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16068254 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16068230 ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
16068174 ΧΡΥΣΑΦΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ - ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
 
Επιτυχόντες Αποφοίτων Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ Ομάδας Β 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015)
 
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΝΤΕΛΑΙΔΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΕΡΓΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
Κατηγορία Εκπαίδευση

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Όνομα μητέρας

Μέσος

Όρος

Χαρακτηρισμός μέσου όρου

1

ΤΟΠΟΥΖΟΓΛΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΟΦΙΑ

20

Άριστα

2

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

19,9

Άριστα

3

ΚΑΠΕΤΑΝ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΑ

19,9

Άριστα

4

ΝΑΤΣΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

19,9

Άριστα

5

ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ

ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΟΦΙΑ

19,8

Άριστα

6

ΤΑΜΑΜΙΔΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΡΙΑ

19,8

Άριστα

7

ΣΚΙΝΕΖΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΡΑ

19,7

Άριστα

8

ΣΥΛΑΙΟΣ

ΚΙΜΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΟΦΙΑ

19,7

Άριστα

9

ΖΑΧΑΡΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΕΝΗ

19,6

Άριστα

10

ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

19,6

Άριστα

11

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

19,5

Άριστα

12

ΤΟΥΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

19,5

Άριστα

13

ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΦΩΤΕΙΝΗ

19,5

Άριστα

14

ΓΙΑΓΚΟΥΔΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΕΛΕΝΗ

19,4

Άριστα

15

ΠΟΥΤΟΥΡΗ

ΕΛΕΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΑ

19,4

Άριστα

16

ΤΕΞΑΚΑΛΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

19,4

Άριστα

17

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

19,3

Άριστα

18

ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ

ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΘΗΝΑ

19,3

Άριστα

19

ΚΟΝΤΟΡΙΑ

ΦΑΝΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΑ

19,3

Άριστα

20

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΑΡΙΑ

19,3

Άριστα

21

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

19,2

Άριστα

22

ΚΟΪΜΤΖΙΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

19,2

Άριστα

23

ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ

ΕΥΔΟΞΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

19,2

Άριστα

24

ΤΣΑΚΑΤΑΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

19,2

Άριστα

25

ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΜΑΡΘΑ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΕΛΕΝΗ

19,1

Άριστα

26

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

19,1

Άριστα

27

ΠΟΥΓΓΟΥΡΑ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

19,1

Άριστα

28

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ

ΔΑΥΪΔ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

19

Άριστα

29

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΜΑΡΙΑ

18,9

Άριστα

30

ΛΙΑΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΡΙΑ

18,9

Άριστα

31

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

18,9

Άριστα

32

ΤΟΥΡΑΜΑΝΙΔΟΥ

ΑΡΓΥΡΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

18,9

Άριστα

33

ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ

ΕΛΒΙΡΑ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΕΛΕΝΗ

18,8

Άριστα

34

ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΓΑΘΑ

18,8

Άριστα

35

ΓΚΑΝΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18,7

Άριστα

36

ΣΠΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

18,7

Άριστα

37

ΓΟΥΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΛΕΝΗ

18,6

Άριστα

38

ΖΕΡΝΤΕΛΙΑ

ΑΝΤΖΕΛΑ

ΠΕΛΛΟΥΜΠ

ΕΥΑ

18,6

Άριστα

39

ΖΙΩΓΑΣ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

18,6

Άριστα

40

ΣΑΧΑΡΙΔΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

18,6

Άριστα

41

ΕΝΔΙΑΡΟΓΛΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΡΘΕΝΑ

18,5

Άριστα

42

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣΗΜΙΝΑ

18,5

Άριστα

43

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

18,4

Άριστα

44

ΕΛΛΗΝΟΥΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

18,4

Άριστα

45

ΖΙΩΓΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

18,4

Άριστα

46

ΚΩΣΤΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

18,4

Άριστα

47

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΗΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

18,4

Άριστα

48

ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΪΑ

18,4

Άριστα

49

ΜΠΟΥΤΣΙΦΑΚΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΓΓΕΛΗΣ

ΕΛΕΝΗ

18,4

Άριστα

50

ΟΥΝΤΑ

ΑΝΝΑ- ΛΑΙΛΑ

ΧΑΤΕΜ ΠΑΥΛΟΣ

ΕΥΘΑΛΙΑ

18,3

Άριστα

51

ΤΣΕΛΕΠΩΝΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΟΦΙΑ

18,3

Άριστα

52

ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΝΘΙΑ

18,2

Άριστα

53

ΣΦΟΥΝΗ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΝΕΣΤΩΡ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

18,2

Άριστα

54

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΙΡΗΝΗ

18,1

Άριστα

55

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

18,1

Άριστα

56

ΚΑΡΑΒΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΝΗ

18,1

Άριστα

57

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ

ΗΣΑΪΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΛΕΝΗ

18,1

Άριστα

58

ΜΑΝΤΖΟΥΡΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

18,1

Άριστα

59

ΝΙΔΡΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

18,1

Άριστα

Κατηγορία Εκπαίδευση
Σελίδα 1 από 2

Winterun Poster

Nautical Club Of Kavala Logo

 44493438 1978268539139579 1920803640713412608 N

Konstantinos Jewellery Banner  

Tetrakopterakias

OLKLOGO

18411 1597428757160899 3262623372867792020 N

Kreka

Odeio

Vitrokosmos

Dhmh

DeltaTV Logo

Star Dramas

1174612 371849632918150 1744395463 N

Logo

Το Kavala-Portal αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για την καθημερινή σας ενημέρωση για όλα τα νέα στο νομό Καβάλας. Όλα τα κείμενα και οι φωτογραφίες αυτού του ιστότοπου αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του "Kavala-Portal.gr". Μπορείτε να χρησιμοποιήστε οποιοδήποτε υλικό εφόσον αναφέρετε ως πηγή το "www.kavala-portal.gr".

Ελάτε στην παρέα μας